top of page
Ara

Modüler LED Projektörler ve Sürdürülebilirlik

Güncelleme tarihi: 19 Nis 2023İngilizce “Light Emitting Diode” kelimelerinin kısaltması olarak kullanılan LED, flamansız ve yarı iletken, ışık yayan elektronik devre elemanları olarak karşımıza çıkmaktadır.


Son yıllarda kullanımı oldukça artan LED lambaların tercih edilme sebepleri arasında yüksek tasarruflu ve uzun ömürlü oluşu, dayanıklılığı, kompakt oluşu, hızlı açılıp kapanma özelliği ve düşük enerji tüketimi bulunmaktadır.


Bu sebeplerden dolayı LED lambalar aydınlatma sektöründe en çok tercih edilen lambalardır. Bir diğer yandan Modüler Osram LED’li projektörler, modüler yapısı sayesinde kolaylıkla temin edilir ve yedek parçası kolay bulunur.


Değişimi de oldukça basit ve hızlı şekilde yapılır. Ayrıca Modüler Osram LED’li projektörler, IP67 Sızdırmazlık ve IK9 Darbe Dayanımına sahibi olup bu konuda alanının en iyisidir. Ayasofya Enerji olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz Modüler Osram LED’li projektörlerin TSE ve CE belgeleri de bulunmaktadır. Ürünlerimizin 150, 200, 300, 400, 600 ve 1000 Watt’lık çeşitleri bulunmaktadır.


Sokak lambası seçeneklerimi arasında 40Watt ile 200 Watt arası güçlere sahip ürünlerimiz de sizlere sunduğumuz ürünler arasındadır. Bu lamba modelleri Osram LED’li modül bulundurmaktadır. Sokak armatürlerimiz ise 120 Watt ve 150 Watt güçlerinde olup dört adet 12 LED’li Osram LED’li modüle sahiptir.


Sokak lambası ürünlerimizin tercih sebebi modüler yapısıdır. Ayrıca bu ürünlerimizin güç kaynakları IP66 açılabilir özelliğe sahip olup ürüne sürdürülebilirlik özelliği katmaktadır. Bu sokak lambalarının da temini kolay, yedek parçası bol ve değişimi basittir. Her Ayasofya Enerji ürününde olduğu gibi TSE ve CE belgelerine sahiptir.


Her türlü LED lamba çeşidinin sahip olduğu modüler yapı onun tercih edilmesini ve daha çok kullanılmasını sağlar. Çünkü modüler yapıdaki LED lambalar herhangi bir arıza meydana geldiğinde tüm armatürün değişmesini gerektirmez. Kolay bulunan yedek parçaları sayesinde, değişimi hemen yapılır ve ömrü oldukça uzundur.


Ayrıca “sürdürülebilirlik” özelliği sayesinde Osram LED’li modüllerinin birinin arızalanması diğerlerinin çalışmasına engel değildir. Bir modül arızalandığında diğer modüller, arızadan etkilenmeden çalışmaya devam ederler.

37 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page