top of page

Spor Salonu LED Aydınlatma

Spor Salonları İçin LED Aydınlatma Çözümleri;

Futbol sahası LED aydınlatma armatürleri, Basketbol sahası LED projektör aydınlatmaları, tenis kortu LED aydınlatma projektörleri yada çok amaçlı spor salonları için aydınlatma armatürleri farklı aydınlatma açılarına ihtiyaç duyar.

İstenilen ışık seviyesi yani lümen değeri farklılık gösteremekle beraber armatürlerin yerleşim planlarıda ışığın alana yani spor sahasına yünlendirilmesini gerektirir. Bu durumda aydınlatılacak olan olan spor sahasının farklı noktalardan ışığın hedef alana yani spor sahasına yönlendirilmesi gerekir.

Alan yani spor sahası için yapılan aydınlatmada ikinci önemli husus ise Spor sahası için tasarlanmış olan özel armatürlerin ışık dağılımıdır, yani spor sahası yüzeyine LED projektör ışığının homojen biçimde dağıtılması gerekmektedir, bu durumda spor sahaları için özel LED projektörlerin farklı lens açılarında spor sahasının farklı noktalarına yani bölgelerine ışığı yönlendirmesi bir nevi taşıması ihtiyacı doğar.

Aşağıdaki Spor sahaları için özel olarak tasarlanmış olan (LED Projektörler bütün bu ihtiyaçlara cevap verebilecek seviyede özel olarak tasarlanmıştır.

Açık Alan Spor Sahaları İçin;

1.000 Watt Spor Sahası LED Aydınlat Projektörü

600 Watt Spor Sahası LED Aydınlatma Projektörü

400 Watt Spor Sahası LED Aydınlatma Projektörü

200 Watt Spor Sahası LED Aydınlatma Projektörü

Kapalı Alan Spor Sahaları İçin (Çok Amaçlı Spor Sahaları Dahil);

AF Serisi Yüksek Tavan LED Aydınlatma Armatürleri

  1. AF 290 Watt LED Projektör

  2. AF 190 Watt LED Projektör

  3. AP 600 Watt Reflektörlü LED Projektör

  4. AFs 1200 Watt Reflektörlü LED Projektör

  5. AFs 400 Watt Reflektörlü LED Projektör

AA Serisi Yüksek Tavan LED (Endüstriyel) Aydınlatma Armatürleri

Spor sahalarının yada spor salonlarının aydınlatmasında kurumların ihalelerinde genel olarak aydınlık seviyesi ve ışık dağılımı konu alınır. Yani genel amaçlı üretilmiş olan bir projektörle kurumun şartnamesine cevap verebilecek bir ürüne sahip olamazsınız. 

400 Watt OSRAM LED'li Modül Projektör

400 Watt Osram LED’li Modül Projektör


#LEDProjektör #SporSalonuLEDAydınlatma

11 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page